home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA




Nuro

Autonomna vozila kompanije Nuro već dve godine služe za isporuku u određenim delovima Sjedinjenih Američkih Država, a nedavno su dobila zanimljiv bezbednosni dodatak.

 (Dalje)



Teslin Model 3 "preleteo" korito reke

Električni automobil Tesla Model 3 je učestvovao u nesvakidašnjoj saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u Kini.

 (Dalje)

VW fabrika

Proizvodnja nemačkog automobilskog giganta Volkswagena trpi zbog globalne nestašice poluprovodnika i predstavnici radnika traže od uprave da umesto ukidanja smena izradi dugoročnu strategiju nabavke.

 (Dalje)

VIDEO: Test Citroen C5 X

22 Feb 2022 - 11:00 Video Link


Manhart MH2 630

22 Feb 2022 - 10:30 Tuning Link
Manhart MH2 630

Manhart Performance u svojoj gami sada ima još jači BMW M2 Competition, nazvan Manhart MH2 630.

 (Dalje)

Pariz

Svi oglasi za automobile u Francuskoj imaće uskoro poruke upozorenja slične onima na ambalaži cigareta i alkoholnih pića.

 (Dalje)

Alfa Romeo Tonale

* Ceo Alfa Romeo F1 ORLEN tim se okupio u La Tuju, u Italiji, praveći pauzu kako bi se maksimalno skoncentrisali i ponovo napunili baterije u susret predsezonskog testiranja u Barseloni.

 (Dalje)



Countach 5000 S

Lamborghini Countach se smatra ultimativnim izrazom za superautomobil, a jedan retki primerak trenutno traži novog vlasnika.

 (Dalje)

VIDEO: 2023 Genesis G90

22 Feb 2022 - 07:00 Video Link



«Prethodni   1 2 3 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 56 57 58  Sledeći»