BMW 730Ld xDrive na testu Auto magazina

Auto koji vam predstavljamo je mnogo više od vrhunskog inženjeringa. Ovaj rad inženjera BMW-a slobodno možemo nazvati jednom od najvećih industrijskih tekovina civilizacije
Autoindustrija je sigurno među prvih pet najvažnijih u svetu. Ulozi su ogromni a profit je u masovnosti proizvoda. Onda se postavlja pitanje koliko moraju da budu savršeni i drugačiji od svega ostalog proizvodi koji su namenjeni najprobirljivijoj klijenteli i koji se, razumljivo, ne proizvode masovno. Odgovor na to smo dobili od BMW-a, prilikom testa nove “serije 7”.
Nova “sedmica” je auto koji je izazvao veliku pažnju javnosti zbog svojih naprednih rešenja, a marketinški najveći utisak je ostavilo parkiranje na daljinski, preko ključa. Ovu i mnoge druge opcije imali smo prilike lično da isprobamo u modelu “730Ld xDrive”, sa vrlo bogatom opremom, pogonom na sva četiri točka i produženim međuosovinskim rastojanjem.
Kompletan članak pročitajte na sajtu Magazinauto.com