home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Nissan već više od 50 godina u svojoj ponudi ima model Patrol, čije poslednje izdanje je premijeru imalo početkom 2010. godine.

Te 2010. godine Patrol je dobio drugačiji izgled, snažni V8 motor, sedmostepeni automatski menjač, novi 4WD sistem (ALL MODE 4x4), jači kočioni sistem (diskovi napred 358 mm), kao i prostraniju, komforniju i luksuzniju unutrašnjost (sa tri reda sedišta za sedam putnika). Naravno, sve to uz zadržavanje već poznatih off-road osobina.

Sada u Nissanu misle da je vreme za manje promene, pa će Patrol za modelsku godinu 2014 karakterisati manje vizuelne izmene (prednja maska, svetla, branici) kao i osvežena unutrašnjost.

Dok obnovljeni Patrol ne bude i zvanično predastavljen (za sada je dostupno tek nekoliko slika), ovde podsećanje da ga pokreće VK56VD 5,6 litarski V8 motor koji raspolaže sa 400KS i 550 Nm obrtnog momenta.

Ivan Mitić - Autoblog.rs

Foto: Nissan-arabia.com



čitanja : 1231



Komentari

Ružan, barem za moj ukus...

Autor Miki 03 Nov 2013, 08:44

Ogavan je

Veliki sam ljubitelj Patrola, ali ovo je totalni promašaj.

Autor ChedomirADELAIDE 03 Nov 2013, 09:40

Pa sta je ovo, mila majko???

Autor carobnjak 04 Nov 2013, 17:25