home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Audi RS Q8

Prelepi RS2 Avant je bio prvi model koji je nosio danas popularnu Audijevu RS oznaku, a s obzirom na to da je predstavljen 1994. godine, ove godine proslavlja 25. godišnjicu i obeležava je na poseban način.

Audi je za ovu godinu najavio više novih RS modela, ali je tek sada poznato da će dva biti potpuno novi članovi RS porodice, prenosi portal Klix.ba.

Trenutno su u ponudi TT RS Coupe i Roadster, RS3 Sportback i limuzina, RS4 Avant, RS5 Coupe i novi RS5 Sportback.

Mnogi bi voleli da vide RS R8, ali to se neće dogoditi. Više smisla ima da Audi primeni svoj tretman na nekim SUV-ovima. Naravno RS Q3 smo već videli tako da naredni ne bi bio "potpuno novi" pa su kandidati Q2, Q5, Q7 i Q8.

Kada je reč o četiri ostala modela, to će biti RS verzije prethodnih modela. Nadajmo se da će RS6 Avant biti jedan od njih, a na Nirburgringu je tokom testiranja već primećen S6 Avant sa "sumnjivo" velikim izduvnim cevima.

Izvor: Klix.ba / Motor1. com

Foto: arhiva Autoblog.rs



čitanja : 735



Komentari