home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Tek što su se stišale strasti u javnosti oko prethodne saobraćajne nesreće u kojoj je izgoreo Tesla S, iz Meksika stiže vest o još jednom udesu ovog modela koji je doveo do požara na automobilu.

Kompaniji Tesla Motors kao da je u poslednje vreme sreća okrenula leđa. Nakon uspešnih prodajnih rezultata i najviših ocena za bezbednost, u kratkom vremenskom intervalu usledila su dva incidenta u kojima je došlo do požara na vozilu.

Nesreća u Meksiku dogodila se kada je Tesla S pri velikoj brzini najpre udario u betonski zid, a zatim i u drvo, nakon čega se vozilo zapalilo. Vozač je napustio automobil pre požara i bez ozbiljnijih povreda, a ubrzo zatim stigli su vatrogasci i ugasili požar.

U Tesla Motorsu izjavili su da su upoznati sa ovim slučajem i da su kontaktirali vozača.

Kompletan članak na sajtu B92.net



čitanja : 1154



Komentari

Neka daju dokaz da se svaki drugi automobil ne bi nikada zapalio pri ovako stravicnom sudaru i reci cemo da Tesla ne valja.

Ako ne spominjemo da tri puta skuplji Ferari 458 Italia svako malo izgori, a pritom ne dozivi nikakav sudar, ni da je veliki borj Voltova izgroeo sam od sebe u garazama, isto kao i Fisker karma... onda bi ovo delovalo kao usamljen slucaj.

Jako brz automobil + bahati vozac = udes. Sva sreca pa je vozac nepovredjen.

Autor Fordovac 29 Okt 2013, 14:50

"Neka daju dokaz da se svaki drugi automobil ne bi nikada zapalio pri ovako stravicnom sudaru i reci cemo da Tesla ne valja."
ko je u tekstu napisao da tesla ne valja?

Autor bmw series 8 29 Okt 2013, 15:46

Uporno se plasiraju ovakve price od strane imucnih ljudi kojima odgovara da Tesla ne postane konkurencija.

Komparativno je i dalje najpotpuniji automobil na trzistu, i zao mi je sto nema vise start up incijativa ovakvog tipa, pogotovo od strane onih velikih proizvodjaca.

Autor Fordovac 29 Okt 2013, 16:03

Propaganda protiv EV auta je oduvek bila prisutna. NIsta novo samo su se sad okolnosti malo promenile.

Autor bk 30 Okt 2013, 10:46