home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Škoda Enyaq Coupe

Kompanija „Auto Čačak“ predstaviće najatraktivnije modele brenda ŠKODA koji će biti izloženi u Hali 1 Beogradskog sajma. Među eksponatima će pored dobro poznatih modela biti predstavljeni i električni SUV modeli koji do sada nisu viđeni na našem tržištu.

Škoda Enyaq

Rezultati prodaje i zadovoljstvo kupaca iz godine u godinu svedoče o uspešnim odlukama i dobrim poslovnim potezima. Zadovoljna prošlošću, ŠKODA je okrenuta budućnosti, a budućnost je već uveliko počela. Ako bismo hteli u samo nekoliko reči da opišemo kako će ŠKODA izgledati u budućnosti, rekli bismo da će nastojati da bude internacionalnija, električnija i digitalnija. Trendovi kojima teži su: smanjenje emisija, a sa tim je povezana i elektrifikacija i digitalizacija.

Škoda Karoq

Jedan od osnovnih prioriteta brenda ŠKODA je da do 2030. godine postane jedan od pet najprodavanijih brendova u Evropi. Takođe, u skladu sa temom ovogodišnjeg sajma automobila, jedan od osnovnih prioriteta kompanije ŠKODA AUTO je smanjenje emisije izduvnih gasova, kao i prebacivanje procesa proizvodnje na zeleniji rad.

Škoda Fabia

Brend ŠKODA će se na ovogodišnjem DDOR ECO BG CAR SHOW-u predstaviti sledećim modelima:

• ŠKODA FABIA – najprodavaniji model brenda ŠKODA u Srbiji u 2021. godini

• ŠKODA KAROQ – redizajnirana verzija modela u SportLine verziji

• ŠKODA OCTAVIA COMBI G-TEC – verzija modela, koji je jedan od osnovnih stubova brenda, sa pogonom na benzin i CNG

• ŠKODA ENYAQ iV – prvi električni SUV model brenda ŠKODA

• ŠKODA ENYAQ COUPE RS iV – sportska RS verzija električnog SUV modela

PR saopštenje

Foto: Arhiva / Škoda



čitanja : 1083



Komentari