
Ovo je još jedan dokaz da su trenutni sistemi aktivne bezbednosti samo asistencija vozaču, odnosno da ih ne treba ostavljati da rade bez kontrole. Ništa više i ništa manje od toga.

Toyota je samo za japansko tržište pripremila novu verziju nove generacije Yarisa, i to GR Yaris RS.

Kada prvi put zgrabite volan nekog super sportskog automobila i u krivini osetite sile od kojih vam prostruji krv u venama i krenu trnci u rukama, shvatili ste tajnu sportske vožnje i značenje vrhunskih pneumatika.
VIDEO: Delta Motors – Ponuda za modele marke MINI
Video: Mobil Auto TV

OMV Srbija je otvorila drugu benzinsku stanicu ove godine i na taj način nastavila sa širenjem mreže u Srbiji. Otvaranjem nove stanice Doljevac koja se nalazi na autoputu Skoplje-Niš, OMV mreža u Srbiji sada broji 63 benzinske stanice. Tokom celog meseca, potrošače očekuje posebna ponuda; ušteda od 5 din/l prilikom kupovine goriva (popustom nije obuhvaćen tečni naftni gas - TNG).

Sezona u Formuli 1 počeće u Austriji 5. jula, potvrdili su organizatori. Otkriveni datumi još sedam trka u Evropi.

Dok čekamo na zvaničnu premijeru koja će biti održana večeras, u javnosti su se pojavile nove fotografije novog BMW-a Serije 4 Coupe.

Italijanski DR Motor je promovisao crossover F35 koji je u stvari njihova modifikovana
verzija kineskog modela Chery Tiggo 7.
(Dalje)

Aktuelni Hondin crossover UR-V je na kineskom tržištu zvanično startovao u prvom kvartalu 2017. godine, dok će tokom ovog meseca stići i njegova restilizovana verzija.
Nito N4 koncept – atraktivno rešenje za prevoz po gradu

Upoznajte Nito N4, koji je debitovao na EICMA sajmu u Milanu prošle godine. Privukao je našu pažnju, iako se ne radi o otmenom superbajku, pa čak ni pravom supermoto modelu.

U nemačkom DMC-u su pripremili modifikovani Ferrari 812 Superfast (nazvan "Spia" i u specijalnoj Starshine Blue boji), kod koga se pre svega ističu aero kit od ugljeničnih vlakana, set novih točkova i pojačani V12 motor.