home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA GALERIJA

Uvoznik Toyote za Srbiju (www.toyota.rs) u ponudi ima više modela ovog japanskog proizvođača po zanimljivim cenama.

Idealna prilika za vrhunski automobil. Verso već od 17.290 €*.

Svaki put je avantura. Okružite se najnovijom tehnologijom i raskošnim stilom. Verso je atraktivan koliko i multitalentovan. Svako sedište se preklapa jednim lakim pokretom kako bi se stvorio potpuno ravan pod.

* Po srednjem kursu NBS na dan plaćanja. Slika automobila je simbolična.

Za više informacija o ponudi kontaktirajte najbližeg Toyota ovlašćenog partnera i zakažite test vožnju.

Idealna prilika za vrhunski automobil. RAV4 već od 19.990 €*.

Kupovinom najpopularnijeg Crossover-a možete uštedeti i do 2.710 €. Osnovni model je sada na raspolaganju već od 19.990 €.


Ukoliko želite više, veoma bogato opremljen RAV4 sa 2.2l dizel agregatom je dostupan od 22.990 €, dok se model sa 4x4 pogonom, Alkantara sedištima, automatskom klimom, Bluetooth uređajem, automatskim menjačem i još mnogo toga, tokom ove akcije prodaje po ceni od 29.990 €.

* Po srednjem kursu NBS na dan plaćanja. Slika automobila je simbolična.

Za više informacija o ponudi kontaktirajte najbližeg Toyota ovlašćenog partnera i zakažite test vožnju.

O aktuelnim ponudama za ostale Toyotine modele možete saznati više na sajtu Toyota.rs

Izvor : Toyota.rs


čitanja : 1057



Komentari

Dobra cena za rav 4, ni dizel nije preterano skup. Jos kad se uzme u obzir da dobro drzi cenu kao polovnjak, pouzdan, nekad sam "nagazi", ali sta je tu je. ;)

Autor Damko 20 Okt 2011, 13:00

@ Damko
U klasi je RAV4 neprevaziđen.
A s obzirom da je ix35 19.000, nema puno razmišljanja šta uzeti

Autor Dejan L 20 Okt 2011, 13:29

Ovo je sniženje od samo nekoliko stotina Evra u odnosu na dosadašnje cene.
Nije vredno da se prenese kao neka važna vest,pogotovo kada se zna da je prodavac Toyota Adria,tj.treća "ruka" prodaje,tj.da bi normalna cena mogla da ide bar 2-3 hiljade niže da nema ovih posrednika-secikesa!

Autor Zocky,Beograd 20 Okt 2011, 23:55

Best buy? Slatko sam se nasmejao, ovakav auto bez kontrole stabilnosti je suludo kupovati. Nema ni kvalitet ni performanse za 20.000 €. Mnogi vozaci Rav 4 su se bas zbog nje razocarali u Toyotu kao brend. Prodaju ime i nista vise, nije to ona ista Toyota od nekad.

Autor Dusan 25 Okt 2011, 16:50