home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Serija 4 nemačkog BMW-a biće u centru pažnje na štandu kompanije "Radulović group" u Hali 1 Novosadskog sajma.

Reč je o premijeri na Sajmu u Novom Sadu, a biće izložen novi model u gami - 420d, naslednik "serije 3 coupe".

Pored toga, biće predstavljena i "serija 1", sa dizel motorom, petoro vrata i odličnim paketom opreme koja će koštati 19.990 evra.

Za "BMW 320d" sa "sport line" paketom opreme biće odobravan sajamski popust od 5%, a zanimljivo je da će "serija 3", sa dizel motorom i sa odličnim paketom opreme, koštati 25.990 evra.

Za najmanji terenac u gami "BMW-a x1 1.8d xdrive", odobravaće se sajamski popust od 5%, dok će za "BMW x3 2.0d xdrive" – važiti akcijska cena od 44.490 evra.

Uz to, biće izloženi "mini one hatch" – legendarni mali "mini" sa odličnim paketom opreme, a koštaće 15.990 evra, dok će se "mini one countryman" sa odličnim paketom opreme prodavati za 19.990 evra.

Potencijalnim kupcima biće zanimljiv i paket 4 benefita, koji dobijaju uz svaki BMW model koji kupe, a koji podrazumeva: 4 godine garancije, 4 godine besplatnog održavanja (materijal+ruke), 4 godine "BMW mobility" – pomoći na putu i otkup vozila – staro za novo.

Takođe, u saradnji sa "BMW leasingom" i Kompanijom "Delta Generali Osiguranje" obezbeđeni su specijalni uslovi finansiranja tokom Sajma, kao i specijalni uslovi kasko osiguranja za modele BMW i MINI.

Izvor: Sajam.net

Foto: arhiva Autoblog.rs / BMW / Delta Motors 



čitanja : 1414



Komentari

Postena ponuda za premium bend. Jedan je BMW

Autor vladulns 15 Okt 2013, 12:06