Salon automobila u Beogradu 2025 - Ferrari Roma na standu EFEX FLEET

Kompanija Efex Fleet na 56. Međunarodnom Salonu automobila u Beogradu predstavlja svoj program dugoročnog najma vozila za poslovne potrebe firmi
Štand kompanije Efex Fleet nalazi se u prolazu između Hala 1 i 4, a u skladu sa duhom manifestacije na njemu će biti izložen eksponat, jedan od najatraktvnijih automobila na Salonu – model Ferrari Roma, sa V8 motorom zapremine 3.800 ccm i snagom od 612 KS.

Posetioci štanda u prolazu između Hala 1 i 4 Beogradskog sajma, imaće priliku da se upoznaju sa prednostima dugoročnog najma vozila koji se ogledaju u fleksibilnosti, kontorlisanim troškovima i brzim procesom realizacije.
Mesečni najam omogućava firmama da lako prilagode vozni park trenutnim potrebama poslovanja. Firme mogu odabrati vozila po specifikaciji koja im odgovara i često imaju opciju promene modela tokom trajanja najma, čime se osigurava da vozni park uvek odgovara poslovnim potrebama.
Mesečni - dugoročni najam automobila omogućava firmama da izbegnu velika početna ulaganja i neočekivane troškove povezane sa kupovinom i održavanjem vozila. Svi troškovi su jasno definisani, a mesečna rata uključuje održavanje, osiguranje i druge servisne usluge, što olakšava budžetiranje.
Nakon odabira vozila, sve detalje najma dogovaramo s vama i jasno ih definišemo u ugovoru, što uključuje kasko osiguranje, dodatne kilometre I opciju promene modela vozila svakog meseca. Transparentna usluga i jednostavna procedura pružaju vam slobodu i sigurnost u poslovanju.
Posetioci štanda moći će iz prve ruke da dobije više informacijama o veoma pristupačnim cenama najma vozila, ali i da se uvere u praktičnost i jednostavnost korišćenja usluge dugoročnog najma vozila.
Izvor: Automagazin.rs