home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Triumph Street Triple 765 RS

Tu je, novi Triumph Street Triple RS 765, u osveženom izdanju koje predstavlja kombinaciju ažuriranog izgleda i mehaničkih poboljšanja.

Kao što je najavljeno, motocikl ima isti agregat kao i nedavno predstavljeni model Daytona Moto2 765, što znači da nas čeka jedinica zapremine 765 kubika, sa 121 KS i oko 79 Nm obrtnog momenta, prilagođena novim Euro 5 standardima.

Triumph Street Triple 765 RS

Kako bi se ta snaga ukrotila za primenu na ulici, Triumph je podesio prenos uslovima takve vožnje, dok celokupan paket kompletira potapajuće kvačilo.

Tu u još i kvikšifter, pet modova vožnje, Brembo M50 kočnice, Showa Big Piston viljuške (BPF), kao, Ohlins amortizer i kontrola proklizavanja.

Triumph Street Triple 765 RS

Na osnovu fotografija koje imamo, možemo videti da je novi Street Triple RS pretrpeo određene vizuelne promene, pogotovo kada je reč o faru i dnevnim svetlima. S težinom od 166 kg, gotovo 2 kg je lakši od još uvek aktuelnog modela, što je impresivno imajući u vidu zahtevnost Euro 5 regulativa.

Triumph još uvek ne nudi više detalje, niti informacije o tačnom datumu lansiranja i ceni.

Izvor: Moto-berza.com



čitanja : 931



Komentari