home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Dok čekamo na evropsku premijeru nedavno predstavljene druge generacije Kije Sorento, korejska kompanija je u saradnji sa nemačkim Irmscherom pripremila specijalno "Edition by Irmscher" izdanje još uvek aktuelnog modela.

Ovaj specijalac može da se shvati i kao poslednji pozdrav dosadašnjem Sorentu, a može da se dobije samo u crnoj ili srebrnoj metalik boji. Deo opreme čine i dvobojna kožna sedišta (sa utisnutim Irmscher logom koji se nalazi i na pragovima i zadnjem delu vozila), aluminijumski točkovi od 18 inča, novi pragovi i DVD plejer sa 8.5-inčnim ekranom.

Ovaj Sorento će biti dostupan u LX i EX verzijama i sa izborom između manuelnog i automatskog menjača, dok cena tek treba da bude objavljena.



čitanja : 1014



Komentari

Šteta je što se više neće proizvoditi. I dalje deluje moderno.

Autor Stefko 04 Avg 2009, 02:43