home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Buick Regal

Aktuelni Buick Regal (rođak Opel Insignije) je na kineskom tržištu prošao kroz novu restilizaciju, pre svega na prednjem delu.

Regal će se u Kini nuditi samo u limuzinskoj verziji, koja sada dolazi sa drugačijom prednjom maskom (sa doteranim logom kompanije) i branicima.

Buick Regal

Automobil je dugačak 4904 mm, širok 1863 mm, visok 1462 mm, a međuosovinsko rastojanje mu iznosi 2829 mm.

Buick Regal

Ostaje da se vidi kakve će biti izmene u unutrašnjosti, budući da tih slika još nema.

Regal će biti dostupan sa istim motorima, što podrazumeva 1,5 i 2,0 litarske turbo benzince sa 169 i 237 KS (oba sa devetostepenim automatskim menjačem).

Buick Regal

Prodaja u Kini će startovati uskoro, kada će biti saopštena i cena (sadašnji model tamo počinje od 27.500 dolara).

Ivan Mitić – Autoblog.rs



čitanja : 781



Komentari