home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Volkswagen T-Roc Cabrio

Volkswagen planira da za nekoliko godina u svojoj ponudi ima ukupno 20 modela u SUV/crossover segmentu, a među njima će se naći i T-Roc Cabrio.

I u Volkswagenu su izgleda pomno pratili situaciju sa prodajom Range Rovera Evoque Cabrio, koji se pokazao kao uspešan model i koji na tržištu prolazi bolje nego što su mnogi predviđali.

Kako stvari sada stoje, dvovratni T-Roc Cabrio sa sklopivim krovom se u prodaji može očekivati 2020. godine, pri čemu će se za proizvodnju brinuti fabrika u Osnabrücku u Nemačkoj. Tamo se trenutno prave VW Tiguan i Porsche Cayman, a zbog proizvodnje T-Roc Cabria u planu je da se u nju uloži 80 miliona evra.

Detalji još nisu poznati, ali se u gami očekuju motori poznati iz regularnog T-Roc modela (jedan od njih bi trebalo da bude 1.5 TSI benzinac sa 150KS).

Na kraju, neki mediji procenjuju da će T-Roc Cabrio u Nemačkoj startovati po ceni od oko 25.000 evra.

Ivan Mitić – Autoblog.rs



čitanja : 518



Komentari