
Hartge je predstavio i tjuning kit za pojačanje baznog benzinskog modela nove BMW-ove serije 1 – BMW 116i.

Tjuner B&B je za Audi A6 pripremio tri paketa za pojačanje njegovog 3.0 TDI dizel motora.
* 6,2 litarski V8 motor pojačan sa 420 kW/571KS i 649 Nm na 530 kW/720KS i 832 Nm

Ovaj Mercedes S65 AMG je delo tjunera CFC-SUNDERN koji se ovde pre svega fokusirao na stajling.

Vlasnicima Chevrolet Camara Transformers Edition tjuner O.CT Tuning nudi "Yellow Steam Hammer" paket za pojačanje njegovog 6,2 litarskog motora.

Predstavljanje 2013 Ford Mustanga Shelby GT500, koji razvija 662KS i može do maksimalnih 320 km/h, zateklo je Chevrolet na spavanju. Njihov predstavnik, Camaro ZL1, razvija “samo“ 580KS, pa je u pomoć pozvan Lingenfelter Performance Engineering.

Imperium Automotive je nakon tjuning paketa za Bentley Continental GT sada promovisao i svoj novi kit za doterivanje obnovljenog Bentley Continentala GTC.

Britanski A. Kahn Design je za jul najavio prezentaciju još jednog modifikovanog Range Rovera Evoque. Nazvan je RS250 Range Rover Evoque, a za sada su objavljeni samo jedan crtež i kraće press saopštenje.

Novitec Rosso u svojoj ponudi sem za standardni Ferrari 458 Italia ima i tjuning paket za Ferrari 458 Italia Spider.

Heico Sportiv je kratkim saopštenjem i sa dva crteža najavio svoju tjuniranu verziju novog Volvoa V40.

Japanski tjuner 3D Design je predstavio novi aero paket i za novi BMW M5 (F10).

SR Auto Group je predstavio svoju novu kreaciju, i to na bazi ionako atraktivnog Fiskera Karma.

Brabus, nemačka tjuning kompanija koja prerađuje Mercedes-Benz modele, možda neće izgledati kao neko ko koristi alternativne pogonske tehnologije kod automobila, ali ta kompanija se udružila sa kompanijom Protean Electric radi stvaranja hibridnog automobila na osnovu trenutne verzije modela Mercedes E-Class.

Britanski A.Kahn Design se ponovo pobrinuo za modifikaciju najmanjeg Range Roverovog modela Evoque, koji je i ovom prilikom dobio doterani eksterijer i dorađeni enterijer.
