Rumuni su razvili nov način farbanja automobila.
Iako nije preporučljivo za dobrobit vašeg zdravlja, ovaj način farbanja auta u tehnici uradi sam oduševljava jednostavnošću.
Automobil vam je izgreban i dobro bi vam došao novi sloj boje, ali nemate novca za odlazak majstoru ili za kupovinu kompresora kojim biste sami naneli boju? Rumuni imaju zanimljivo rešenje uradi sam. Pogledajte o čemu se radi.
Izvor: Webcafe.hr / Smedia.rs
Svaka cast ovom coveku, nije to za smeh, vec pohvalu. I ja sam prve limarske casove sam sebi davao na R12, a imaah i elektricnu spricu. Ni zidar ili moler to bolje nije radio.
Zahvaljuci ocu, koji ga je stalno lupao, nije bilo deteta sa srecnijim detinjstvom ...
Vid'o bi ga da treba autobus da ofarba.. I Feat Sejdić bi bio amater.. Mada je Feat dobio nacionalnu penziju.. Ovaj iz klipa bi dobio "sve najgore u pluća"..
@Deyan_L
Druže Dačija je takva kakva je al za pare koje traži vrijedi svake pare pogotovo ovi novi modeli. A drugo bolje proizvoditi Dačiju nego ne proizvoditi ništa. U ostalom vremena koja nam dolaze otplatom zelenaških kredita koja je vlada uzela biće luksuz voziti Dačiju na našim putevima a takva vremena nam dolaze vrlo brzo kroz jedno 5-10g.