home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

VIDEO: Ford B-MAX

15 Feb 2012 - 09:21 Video Link

Više o Fordu B-MAX možete pročitati OVDE.


čitanja : 798



Komentari

naslednik Fusiona...ali bice u rangu prakticnosti sa njim ali predalako sa cenom, bar na pocetku...po slikama je umajeni C-Max. Ne previse originalno.

Autor Jovanovic 15 Feb 2012, 11:16

Meriva ga tuče na svim poljima, ne vidim nešto spec, čak je i ružan, možda uspe kao komercijalno vozilo bez stakala i bez sedišta. C-max izgleda 5x lepše

Autor Dejan L 15 Feb 2012, 14:42

Po prakticnosti ovaj Ford tuce konkurenciju. Ulazak i izlazak iz auta, posebno stavljanje deteta pozadi je mnogo olaksano zbog kliznih vrata i izostanka B stuba.

Autor toma M50d...brm, brm 15 Feb 2012, 14:53

@ Dejan L .. pa nema logike da ti se dopada C-max a da ti je ovaj ruzan jer je ov samo C-max na platformi fieste :)

pa nema jos podataka o dizini, rastojanju, zapremini prtljaznika i sl ali svakako mu je veeeeelika prednost je to sto ima klizna zadnja vrata

Autor Jovanovic 15 Feb 2012, 16:07

@toma M50d...brm, brm,
Ne bih bas rekao da je tako, to bi njihov PR rekao da je prednost, ali ako pazljivije pogledas ovaj video klip, videces da vrata klizaju samo pola ili maksimum 2/3 sirine otvora za vrata.
Uopste ne izgleda da je taj otvor dovoljan da se komotno udje ili izadje iz vozila.
Mozda gresim, ali na ovoj animaciji izgleda skucen prolaz, bez obzira sto nema B stuba.
Bas bih voleo da vidim samo zadnja vrata otvorena, bez prednjih, jer je ovako kao opticka varka, izgleda veci otvor nego sto jeste.

Autor Vlada 15 Feb 2012, 17:56

@Vlada
Zaustavi klip na 0:11 sekundi. Vrata dolaze do zadnje ivice auta, i meni se cini da ne moze dalje. Animacija je malo prebrza i iz daleka.

@ Dejan L
Pokusaj da izbegnes komentare tipa `ovaj tuce ovog na svim poljima`, jer cak i Jugo tuce bilo kog Aston Martina po vidljivosti, ili voznji u gradu. A drugo, trenutno sem animacije nema uopste podataka o njemu, na osnovu cega donosis sud?
Meni ovo deluje kao koristan autic za porodicu sa malom decom, i definitivno nema veze sa Fusionom, koji je bio samo povisena Fiesta, bez dodatne varijabilnosti.

Autor Zele 15 Feb 2012, 18:49

@Jovanovic
duzina 4.04m, prtljaznik 400/1500 litara.
Baziran na Fiesti, 32cm kraci od C-maxa.
Motori- 1.0 Ecoboost 100/125ks, i poznati TDCI. Proizvodnja u Rumuniji (Kraiova).
(podaci iz Autobilda).

@Zele
ovo JESTE naslednik Fusion-a, u nesto drugacijem obliku...

Autor carobnjak 17 Feb 2012, 19:56

P.S. cena od 14 hiljada

Autor carobnjak 17 Feb 2012, 19:59