home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

2x Koenigsegg Agera (R), 2x Koenigsegg CCX(R), 4x Porsche Carrera GT, Porsche 918 Spyder, Ferrari F40, Pagani Zonda S





Na Nirbugringu je snimljen misteriozni test primerak Audija S3 Sedan za koji se pretpostavlja da bi mogao da bude S3 Plus sa oko 330KS, a koji bi u ponudi nemačke marke trebalo da se smesti između modela S3 (ima 300KS) i budućeg RS3 (imaće oko 360KS, mada je moguća i snažnija verzija sa 400+ KS).



Ideja jednog dizajnera za atraktivniji izgled BMW-a i8. Video možete pogledati u nastavku.

 (Dalje)

Premijera Mercedesa MLC / ML Coupe (njegovo definitivno ime naime još nije poznato) se očekuje u septembru 2015. godine na sajmu automobila u Frankfurtu, a motori će biti preuzeti iz Mercedesa M klase.

 (Dalje)



VIDEO: Ferrari F40 i Alpi

13 Avg 2014 - 21:06 Video Link

Ovako izgleda raj svima koji vole automobila: Ferrari F40 superautomobil, putevi u švajcarskim alpima i sunčan dan.

 (Dalje)

Da li ćemo biti svedoci i tog čuda, da Ferrari napravi neki značajniji rezultat na Nirburgringu i tako uđe u društvo Porschea, Nissana, Radicala... Naime, F12 Berlinetta je primećena kako tutnji Nordšlajfeom u navodnoj poteri za rekordom.

 (Dalje)

VIDEO: Audi S1

13 Avg 2014 - 14:31 Video Link




VIDEO: 2015 Acura TLX

13 Avg 2014 - 09:00 Video Link