Kolegama zamotali automobile u foliju jer ne voze Fiat vozila

Marketinška služba Fiata se dosetila kako da motiviše radnike da na posao dolaze samo u Fiatovim automobilima. Na parkingu su zamotali u foliju sva vozila stranih brendova.
Međutim, nisu svi zaposleni bili srećni, bilo je i onih, razumljivo, veoma iznerviranih.
Inače, svaki radnik u Fiatu ima pravo, u zavisnosti od modela, na popust od 12 do 26 posto, uz dodatnih 1.000 evra popusta ako zamene automobil stranog brenda za Fiatov.
Izvor: Autoportal.hr
Logicno, ako ne cenis automobile i kompaniju za koju radis, kako ce ih drugi ceniti. Kada je prodata Zastava, prvi direktor Italijan Djovani De Filipis vozio je Floridu, a dotle se bivši Generalni direktor Grupe "Zastava vozila" Zoran Radojević vozio u službenom opel signumu.
Onda je jasno kakav je Fiat automobil kad njihovi zaposleni ni pored tolikog popusta ne žele Fiat automobil.
Ovom sto su zamotali hondu accord iz 2001 je pametan covek, zna covek sta valja.
Ovaj postupak je porotivustavan.
Neka Fiat izvoli da značajno smanji cene vozila za radnike, pa će kupovati. Ovako, oni najbolje znaju koliko Fiat vredi ili ne vredi.