home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Kako piše B92, da navigacionim uređajima ne treba slepo verovati, pogotovu u uslovima loše vidljivosti, pokazuje primer devojke iz Kanade koja je sledeći uputstva sa navigacije svoj automobil uparkirala u jezero Hjuron.

Dvadesettrogodišnja Kanađanka vozila je svoju Toyotu Yaris kroz mesto Tobermori, koje se nalazi na obali jezera Hjuron. Nepoznata lokacija, mrkla noć i slaba vidljivost zbog kiše i izmaglice uslovili su je da se potpuno osloni na navigaciju, što je, ispostavilo se, moglo da se završi tragično.

Naime, devojka je, prateći uputstva navigacionog uređaja zalutala na rampu kojom se izvlače čamci na obalu, a kada je shvatila da se nalazi na krivom putu, bilo je prekasno jer je u automobil već počela da navire voda. Zahvaljujući prisebnosti, uspela je da se izvuče iz Toyote pre nego što je automobil potonuo i da otpliva do obale iako je temperatura vode bila samo 5 stepeni Celzijusa.

Na sreću, devojka je prošla bez ikakvih povreda, a automobil je izvučen iz jezera sledećeg dana uz pomoć ronilaca.

Izvor: B92.net

Foto: Facebook / Andrea Vince, Tobermory Press



čitanja : 1354



Komentari

Slucajno samoinicijativno koriscenje sopstvenog mozga,ni slucajno,dok voda nije dosla do gaca ona je gonila pravo.Poslije par godina i nasi ljudi koji zive gore sa njima pocinju da poprimaju te njihove siptome glupoce I retardiranosti.

Autor Renault Terminator 17 Maj 2016, 12:39

http://www.kurir.rs/region/bosna-i-hercegovina/video-bih-politicar-snimljan-kako-divlja-po-putu-evo-kako-poslanik-kaplan-pretice-clanak-2268813

Pravila i kazne vaze samo za raju.

Autor P1 17 Maj 2016, 14:25

Uvijek bilo I uvijek ce tako i biti,to je svuda tako,ne samo kod nas.

Autor Renault Terminator 17 Maj 2016, 16:44

@Renault Terminator,
da ti ispricam jednu pricu koja se desila tipu koji je vozio kamion u istoj firmi kao moj cale. stigao ti je on u neko malo mesto u new yorku, bila noc, nigde nikoga oko njega i gps mu pokazivao da predje preko mosta koji je u izgradnji. bilo je tu million znakova da je most u izgradnji i da je kamionima zabranjeno, ali on se odluci praviti pametan - pomerio znak i kamionom na most. i naravno posle krace voznje ne samo sto je dosao do poluzavrsenog mosta vec je linija za voznju postala jako uska za kamion, tako da nije mogao ni napred ni nazad. na kraju je HELIKOPTER izvlacio njegov kamion. a imao je i drugi biser, kada nije umeo da nadje put za izlazak na autoput pa je odlucio da uzme precicu kroz park u kojem su se deca igrala. doslo je do te mere da ga je pandur izvukao iz kamiona, stavio mu pistolj u lice i pitao ga "dobro covece jesi li ti normalan?".

Autor mile antena 17 Maj 2016, 17:11

To mora da je neki Punjabi (pandzabi)frajer,tako smo mi zvali Indijce i Pakistance tamo u Kanadi,to su ti sofercine boli glava,dok je suvo ne mozes ziv ostati od njih na highway-u,cim pane snijeg eto ih u diche-ma na sve strane,u kecu,na boku,na krovu ma nema kakvih scena nisam vidjo,holiwod je mala maca za pandzabi guys,samo cujes na radio stanici kako masalaju kao oni talibani jbt.
A taj Taliban je mogao sacekati jutro,magla bi se digla i polako u rikverc,ako je prikolica 53f tu ne treba biti neki iskusan vozac,polako mic po mic,jedino ako vuce B-train ili Super-B e onda mu nema spasa ako je pricero sto kazes u cajtnot,one lome u sredini,zadnji kraj ide na jednu stranu,prva prikolica ide na drugu a kamion ide u S tako reci I lijevo i desno em sve to dugacko...ma muka ziva.
Nisam imao takvo iskustvo heheh...al se jesam zaglavljivo u blatu da me ni sam Tow truck nije mogao iscupati hehe,nego je morao jos doci mali Cat bager gusjenicar i traktor sa duplim zadnjim i prednjim tockovima,jedva su me izvukli.Vamo gdje sam ja bio,zemlja je kisela,nevjerovatno mekana,ti hodas po njoj i imas osjecaj kao da hodas po strunjaci,meni a i ostalima da potonemo dok je utovar u toku,stoji i tones hehe..to kad se raskisi aala,pa to je blato do ramena,cim na tovaris,tako brljav ides do prve pumpe,brzinsko tusiranje,presvlacenje i gas.

Autor Renault Terminator 17 Maj 2016, 19:43

nije rec o indijcu ili pakistancu vec o nasem coveku

Autor mile antena 17 Maj 2016, 23:43

U svakom zitu ima kukoljak...

Autor Renault Terminator 18 Maj 2016, 02:58