
Radnici kompanije "Fijat Krajsler automobili Srbija" nastavili su generalni štrajk. Drugog dana potpune obustave proizvodnje automobila, radnici prve smene došli su na svoja radna mesta, ali ne obavljaju radne obaveze.
Audi Q2 1,4 TFSI COD S tronic na testu Auto magazina

Iako najmanji u gami, "audi Q2" ispunjava gotovo sve stroge standarde kvaliteta i inženjeringa kao i ostali pripadnici "Q" familije. Između ostalog, opremljen je i sistemom za isključivanje cilindara pri konstantnoj brzini ili laganim ubrzanjima.

Rimac Automobili i njihov Concept_One posetiće Goodwood i tamošnji Festival brzine.

Toyotin gradski model Aygo sa x-cite opremom može da se dobije sa i crveno-crnom kombinacijom eksterijera, pri čemu ovakav automobil na britanskom tržištu košta od 12.520 funti.
Najavljen Rezvani SUV

Rezvani Motors je poznat po svojim sportskim modelima Beast i Beast Alpha, ali krajem ove godine će početi i sa isporukom SUV modela.

Maserati Levante je daleko najuspešniji model italijanske kompanije tokom nekoliko poslednjih meseci, i bio je drugi najprodavaniji automobil te kompanije prošle godine. Najprodavaniji je bio Ghibli.

Nemačka će formirati novo telo zaduženo za testiranje automobila na izduvne gasove. Cilj je da se povrati poverenje kupaca nakon čuvenog „dizelgejta“.