
Japanski tjuner Liberty Walk u svojoj paleti ima i aero body paket za Toyotu 86 i Subaru BRZ.
Honda NSX Roadster još tokom ove godine?

Nemački magazin Auto Bild piše da bi Honda još tokom ove godine trebalo da predstavi i Roadster izdanje njihovog hibridnog sportskog modela NSX.
U skroz ludom projektu zavarili prednju polovinu Volvoa na kolica iz prodavnice

Škole bezbedne vožnje neretko koriste automobile sa točkićima umesto zadnjih točkova kako bi polaznicima omogućili bolji uvid u sile koje deluju na vozilo prilikom promena smera i kako bi ih naučili metodama za savladavanje neugodnih situacija.

Porscheovo odeljenje Porsche Exclusive Manufaktur je nekoliko dana nakon modifikovane Panamere Turbo Crayon sada predstavilo i specijalno izdanje modela 911 GT3 RS.
Novi BMW Serije 3: novi renderi

Dok čekamo na novu Seriju 8 i Z4, pažnju javnosti privlače informacije o potpuno novoj Seriji 3 (fabričke oznake G20).

I Manhart u svojoj ponudi ima kompletan tjuning program namenjen aktuelnom BMW-u X6 M.
DS 3 Crossback: novi renderi mogućeg izgleda

Nakon promocije modela DS 7 Crossback, grupacija PSA planira da proširi paletu crossovera brenda DS Automobiles.

U veoma napetoj trci Rajli 500 na Teksas Motor Spidveju, sa dosta prekida, slavio je vozač Džo Gibs Rejsinga Kajl Buš, ispred čoveka koji je pobedio u prethodne tri trke Kevina Harvika.

Kupcima Folksvagenovih dizelaša koji su nemačku kompaniju tužili zbog lažnog prikazivanja emisije štetnih gasova u 'papirima' vozila, pridružiće se i Slovenci.
Audi najavio električne RS modele "vrlo brzo"

Nemački premijum proizvođač Audi najavio je uvođenje električnih RS modela u bliskoj budućnosti.
Snimljen Lamborghini Aventador SV Jota

Lamborghini Aventador SV Jota je po prvi put uslikan prilikom testiranja na javnim putevima u Evropi.
Novi BMW Serije 8 premijerno 15. juna

Podsećanja radi, BMW je prošle godine prvo na događaju Concorso d’Eleganza Villa d’Este u Italiji prikazao koncept nove Serije 8, zatim je na Nirburgringu sa jednim predprodukcijskim primerkom najavio i njegovu buduću M8 verziju, da bi u septembru na sajmu u Frankfurtu BMW Motorsport promovisao i trkački M8 GTE.