Audi Q3 predstavljen u Beogradu

Novi Audi "Q3", sastavljen od štedljivih pogonskih agregata i najnaprednije multimedijalne opreme, predstavljen je danas u Beogradu u Salonu "Porsche Beograd Ada".
Posle svetske premijere, koja je bila u aprilu ove godine u Šangaju, Audi "Q3" će se na srpskom tržištu naći u toku ove jeseni, saopštila je ta kompanija.

Audi "Q3" je ponuđen sa motorima 2.0 TDI od 140 konjskih snaga, 177KS (Quattro S tronic) i 2.0 TFSI od 211KS.


Svi imaju turbo punjače i direktno ubrizgavanje, start-stop sistem i sistem za rekuperaciju energije.

Audi "Q3" je dugačak 4,39 metara, širok je 1,83 metara i zajedno sa krovnim nosačima visok 1,60 metara.
Autor : Tanjug.rs
Foto : Audi
Prodavaće se ovo sasvim lepo. Jeftiniji od Q5,manji,štedljiviji. Sve manje je kupaca za velika,skupa kola. Zato se svi i šaltaju na ekonomičnija vozila.
A auto izgleda sasvim lepo,lep enterijer. Još da ima S line i neku lepšu boju :)))
@milan
Ima ga sigurno u dosta boja,ova mi se ne svidja. Beli,grafit,crveni,sve samo ne ova :) Znaju li se cene? Kad su ga već predstavili u BG-u?
boja: kopija BMW X1 link: http://www.autoinfoz.com/product_photo/big/bmw-x1-concept-2008-19.jpg
zadnji kraj: kopija BMW X1 link:
http://www.carsuk.net/wp-content/uploads/2009/07/BMW-X1-Official-FT.jpg
ceo Q3: kopija BMW X1
@kk
Koje probleme imas ti?
Mnogo lupas,pogotovo za cenu posto Q3 u Nemackoj krece od 29.900e,a Bmw X1 od 27.600.
Inace,po meni ovo prelepo izgleda,inace u Q5 sam zaljubljen,svakog dana vidjam razlicite,prelep je u svakoj boji,ali je i stvarno Audi sa njim napravio pun pogodak,razbio konkurenciju :D
@dusan
poredis babe i zabe, da tako kazem. Tj. modele sa razlicitim motorima. Q1 jos nije predstavljen sa jeftinijim benzincem, a najjeftiniji je dizel od 140ks. I X1 je sa dizel motorom od 143ks okruglo 30.000 u Nemackoj. Ne boj se predstavice oni Q3 sa nekim malim benzincem za 26990:)
U odnosu na BMW X1 ovo je zaista prava lepota, a ne ona rugoba nevidjena ...
Moron
Obzirom na Vash "kvalitet sagledavanja dizajna", idem sutra ujutro da kupim jedan X1...
:)))
kao a3 sa modernijim farovima.
unutra je dobar.
@dusan
ne razumem kako tako skaces na decka zato sto je izneo svoje misljenje.
Pa ista je klasa kao i x1 i naravno da lice....pa ?
osim boje koja je blago receno odvratna, i cinjenice da ne mogu da vidim sebe ni u hipotetickoj situaciji da razmatram ovaj segment vozila, moram da priznam da je auto skladan, elegantan i koliko vidim sa prijatnim enterijerom ... a sklon sam da verujem i da ce biti kvalitetno uradjen ... mnooogo lepsi od X1
Enterijer se cini odlicnim, a spoljasnji dizajn... Kao da je dizajniran za Milana Stankovica... Ili za one gejeve sa Fox-a iz emisije "Queer eye for straight guy"...