home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Mazda MX-5 Senshu

2 Jun 2012 - 08:02 Noviteti Link

Sem modela MX-5 Yusho sa 241KS, Mazda na Salonu automobila u Lajpcigu predstavlja još jedno novo izdanje svog popularnog roadstera.

To je MX-5 Senshu (jap. – "igrač") koji je namenjen nemačkom tržištu, gde će biti prodata ograničena serija od samo 200 primeraka (po ceni od 29.190 evra po komadu).



Kao baza za ovaj specijalac je poslužio MX-5 Sports Line sa 2,0 litarskim motorom sa 160KS (u paru sa šestostepenim manuelnim menjačem), a biće dostupan u crnoj, crvenoj i beloj boji, svi u kombinaciji sa crnim platnenim krovom, alu točkovima od 17 inča (gume 205/45 R17), mat crnim zadnjim difuzorom, hromiranim izduvnim cevima, trkačkim trakama na bokovima, dvobojnim kožnim sedištima i aluminijumskim pedalama.


U standardnoj opremi se između ostalog nalaze i xenon prednja svetla, automatski klima uređaj, tempomat i Bose audio sistem.

Ivan Mitić – Autoblog.rs



čitanja : 999



Komentari

Mmmmmm, baš je lepa

Autor Dejan L 02 Jun 2012, 08:58

bzv.ko da je izaslo na trziste pre 30 god.

Autor bmw 02 Jun 2012, 09:00