home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Maruti-Suzuki je u Indiji promovisao novo specijalno izdanje modela A-Star (u Evropi kao Suzuki Alto) koje će biti ponuđeno u ograničenom broju primeraka.

To je Maruti-Suzuki A-Star Aktiv limited edition ali odmah treba reći da su izmene samo kozmetičke.

Dakle, tu su trkačke trake, crveni detalji (retrovizori, deo prednjeg branika, zadnji krovni spojler...), dekoracije na bokovima, crni B stubovi, sedišta i volan u crveno-beloj kombinaciji, nove patosnice i Aktiv oznake.

Pod haubom je 1.0L benzinski motor sa 67KS, u paru sa petostepenim manuelnim ili 4-stepenim automatskim menjačem. 

A-Star Aktiv limited edition je dostupan u VXi i VXi AT verzijama, a u vesti se ne navodi koliko će tačno ovih automobila biti ponuđeno indijskim kupcima.

Ivan Mitić - Autoblog.rs



čitanja : 847



Komentari