home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Kako prenosi Sport klub, Džin Has, NASCAR i Indy Car magnat, imaće i F1 tim od sledeće sezone, a američki mediji najavili su i jedan blokbaster.

Ali, na žalost, od toga neće biti ništa, pošto je Has demantovao da će Denika Patrik biti vozač njegovog tima i tako nesagledivo proširiti tržište F1 u svakom smislu.

"Denika je srećna tu gde jeste i smatra da nije još spemna za sve što zahteva F1. Ne vidim da će se to promeniti u roku od nekoliko meseci. Bila bi to prevelika kocka i za nju i za nas", rekao je Has.

Hasov tim je već kupio prostorije u Britaniji, imaće Ferarijeve motore, a kako stoje stvari, vozači će najverovatnije biti Esteban Gutijerez i Žan Erik Vernje.

Izvor: Sportklub.rs



čitanja : 934



Komentari

sto na zalost?

Autor mile antena 06 Jun 2015, 17:10