home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Test vožnje su završene, ali još je mnogo posla pred timovima Formule 1 pred početak nove sezone koja je praktično iza ugla. 

Vozač Vilijamsa, Felipe Masa, kaže da se ubrzano radi na sitnim izmenama kako bi bolid bio bolji na sporim krivinama sa čime su se borili tokom prošle sezone.

„Nadamo se da ćemo uspeti da se približimo Mercedesu i Ferariju. Imali smo dobre dve sezone, 2014 i 2015, ali se nadam da će nam ova biti najbolja do sada i da ćemo moći da budemo jednako dobri kao i ostali timovi, a to znači da moramo da pobeđujemo. Verujem da to možemo.“

Valeri Botas takođe je uveren da je pred Vilijamsom dobra sezona.

„Ove godine će biti nekih sitnih promena kada su u pitanju pravila i npr gume. Moći ćemo sami da biramo neke detalje, ali se tehnički nije mnogo toga promenilo. Tokom testova je sve bilo u redu, zadovoljni smo i verujem da je pred nama dobra sezona.“

Trka za Veliku nagradu Australije vozi se na Filip Ajlandu već 20. marta, naravno uz direktan prenos na Sport Klubu.   

Izvor: Sportklub.rs



čitanja : 735



Komentari