home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Posle istovara motora u luci, a pre tehničkog i verifikacije Gabor Sagmajster jedini predstavnik Srbije na jubilranom 40. Dakaru, slovi o planovima.

Karavan kreće iz Lime glavnog grada Perua, pa preko Bolovije, pa sve do Kordobe u Argentini, tokom dve nedelje izazov je samo kada se ispriča, a valja jahati vremešnu spravu sa karburacijom…No, prekaljeni as iz Subotice, kani u top 50 i smatra da je to realno!

Izvor: Plumrace

Sagmajster uspešno odradio tehnički i verifikaciju

Gábor Sagmajster prvi put je zajahao svog gvozdenog KTM „konja“ ove godine. Naš jedini predstavnik Srbije na 40.Dakar reliju uspešno je odradio tehnički i verifikaciju motora.

-Sve smo bez većih poteškoća odradili, organizatori nisu imali velikih zamerki na našu opremu. Još nam je ostao veliki brifing, pa posle podijum i start – rekao je Sagmajster.

Tehnički prijem su uspešno obavile i njegove timske kolege. Sada su svi na kratkom predahu, ali u glavama već razmišljaju o startu i prvoj etapi koja vodi iz Lime u Pisko, odakle potiče nacionalno peruansko žestoko piće po istom imenu.

Tekst: ZtM



čitanja : 531



Komentari