home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Alonso

Fernando Alonso je u četvrtak doživeo incident kada je pao sa bicikla, a zbog toga je morao na operaciju. Iz njegovog tima Alpin za kojeg će voziti naredne sezone u Formuli 1 kažu da je sve prošlo kako treba, prenosi Sport Klub.

Fernando je posle dvogodišnje pauze rešio da se vrati u najbrži cirkus na svetu i to u tim sa kojim je osvojio svoje dve titule šampiona doduše sa novim imenom. Novi vozač Alpina neće imati nikakvih problema u pripremi sezone zbog pada sa bicikla koji mu se desio u četvrtak.

„Lekari su otrkili prelom u gornjoj vilici i uradili su uspešnu korektivnu operaciju. Zadovoljni su napretkom i oporavkom. Fernando će ostati dva dana u bolnici na posmatranju. Posle nekoliko dana odmora, on će moći da se vrati treninzima. Očekujemo da bude potpuno oporavljen kada počnu pripreme za novu sezonu„, stoji u saopštenju Alpina.

Prva trka Formule 1 u 2021. godini će se voziti u Bahreinu 28. marta, a pre toga će biti i održana testiranja.

Izvor: Sportklub.rs



čitanja : 549



Komentari