Kineski Chery ponovo na srpskom tržištu

Kompanija Grand Automotive LLP potpisala je nedavno distributerski ugovor sa Chery Automobile Co.Ltd. i time postala distributer brenda Chery za Srbiju, Crnu Goru, Makedoniju, Albaniju, Bosnu i Hercegovinu.

Šampion trijumfalno otvorio sezonu, u trci koju je obeležio veliki incident Markesa
Frančesko Banjaja trijumfalno je otvorio novu sezonu Moto GP šampionata, pošto je na trci u Portimau zauzeo prvo mesto.

Nemačka vlada je postigla sporazum s Evropskom komisijom u sporu oko zabrane proizvodnje novih automobila s motorima s unutrašnjim sagorevanjem, rekli su predstavnici obe strane u subotu.
Citroen na sajmu automobila u Beogradu

Na sajmu automobila u Beogradu veliko interesovanje izazvali su svi Citroën modeli.
Potpuno novi Maserati GranTurismo premijerno na sajmu automobila u Beogradu
.jpg)
Potpuno novi Maserati GranTurismo ekskluzivno je izložen na 55. Međunarodnom sajmu autombila u Beogradu koji traje do 28. marta. Ovaj luksuzni model donosi najsavremeniju tehnologiju i sofisticirani dizajn, koji u potpunosti ispunjava očekivanja Maserati kupaca.

Kineska kompanija Jiangling Motors Corporation (JMC), 32% u vlasništvu Forda, lansirala je novi brend Dadao, pod kojim će proizvoditi pikapove, SUV-ove i laka komercijalna vozila.

Mullen Automotive je povrdio da je ponovo dobio prava distribucije za Qiantu K50 u Severnoj i Južnoj Americi.

Mercedes-AMG GLA 45 S je jedan od najprivlačnijih kompaktnih krosovera svoje vrste, a sada može da ponudi još više zahvaljujući nemačkom tjuneru VATH-u.