
Sem novog CLS-a i X klase, Brabus se ovih dana pozabavio doterivanjem još jednog Mercedesovog modela.

Kada se ime Talbot-Lago pomene u određenim krugovima, postajemo svedoci više nego impresioniranih reakcija.
Trevis Pastrana spreman da ispiše istoriju

Ime Trevis Pastrana je gotovo legendarno, a nakon što je svojim vratolomija stekao svetsku slavu, Amerikanac planira da uradi nešto zaista ludo.

Čelnici kompanije Rolls-Royce navode da će u svoje automobile ugrađivati V12 motore, sve dok to više ne budu mogli da rade.

Četvrta generacija Focusa, koja je predstavljena u aprilu, imaće u ponudi širokougaonu kameru za lakšu i bezbedniju vožnju unazad.

Malo je japanskih automobila poželjno kao Toyota MR2 Turbo, posebno njegova druga generacija.

Američko istraživanje je potvrdilo ono što smo svi znali, novi automobili su bezbedniji od starih, a sada znamo i koliko.
Stiže i Hyundai Kona N?

Sem modela i30 N i Veloster N, Hyundai bi mogao da ponudi i sportsku N verziju manjeg crossovera Kona.

Vladimir Marinković iz Asocijacije tehničkih pregleda kaže da su predložili da cena tehničkog pregleda bude 3.000 dinara, a da će se, kako je predviđeno novim pravilnikom, u budućnosti taj proces provere snimati kamerama.

* Punjenje vozila na instaliranim uređajima traje oko 30 minuta, a usluga punjenja električnih vozila je za sada besplatna za sve korisnike * Očekuje se da novi punjači budu modernija verzija koja punjenje vrši za petnaestak minuta