Evo još jedne poslastice. U pitanju je nova Mercedesova S-klasa koja je svetskoj javnosti predstavljena nedavno.

Sarajevo je domaćin prvog Međunarodnog Fiat-Fića festa
Kako prenosi Anadolija, ljubitelji legendarnog Fiatovog, a zatim i Zastavinog modela, iz cele Evrope okupili su se u Sarajevu da proslave njegov 62. rođendan.

Suzuki je pre nekoliko dana sa jednom slikom najavio da će uskoro i zvanično predstaviti Sport verziju nove generacije Swifta. U međuvremenu su se u javnosti pojavili novi detalji i slike, i to zahvaljujući procureloj fabričkoj brošuri.

Kako prenosi Beta, japanski proizvođač automobila Tojota, koji je prošle godine Folksvagenu predao prvo mesto u svetu po broju prodatih vozila, sada je pao za još jedno mesto.

Kako prenosi Sport klub, vozač Ferarija Sebastijan Fetel trijumfovao je na kvalifikacijama za veliku nagradu Mađarske i ubedljivo obezbedio pol poziciju pred nedeljnu trku. Iza fantastičnog Fetela na trci će startovati njegov timski kolega Kimi Raikonen, dok je Luis Hamilton bio tek četvrti.

U Revozu će danas postepeno zaustaviti proizvodnju, a većina zaposlenih će od ponedeljka do 15. avgusta biti na kolektivnom godišnjem odmoru.

Izvršni direktor kompanije Tesla Elon Musk rekao je u petak da za električne automobile Model 3 ima već više od pola miliona rezervacija nakon što je prvih 30 isporučio zaposlenima kompanije.
Da li je ovo budućnost kaciga?

Britanski Vozz je predstavio novu kacigu, koja bi mogla da napravi pravu revoluciju na tržištu. A reakcije na nju su oprečne.

Sion je novi nemački električni automobil, proizvod firme Sono Motors, najavljen za sredinu 2019. godine.
Ovako bi mogao da izgleda Tesla Model X off-roader

Sve dok se ne pojavi Teslin pikap nećemo znati koliko je ova kompanija Ilona Maska u mogućnosti da napravi vozilo koje će znati da se snalazi na nepristupačnim terenima. U međuvremenu možemo maštati i uživati u renderima kao što su ovi dizajnera Moa Aouna.