home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Heyue RS je MPV model kineske kompanije JAC (Jianghuai Auto Corporation), čije će se obnovljeno izdanje na kineskom tržištu pojaviti u decembru ove godine.

U odnosu na dosadašnji model, Heyue RS facelift je dobio novu prednju masku i blago doterana prednja svetla, dok su veće izmene pretrpeli zadnji deo (svetla, branik, vrata prtljažnika), kao i modifikovani enterijer sa kvalitetnijim materijalima i bogatijom opremom.

Heyue RS će i dalje biti dostupan sa 1.5L i 1.8L benzinskim motorima, kao i petostepenim manuelnim i četvorostepenim automatskim menjačem.


Cena će ostati na nivou dosadašnje verzije, što znači da će startovati od oko 8.000 evra.

Ivan Mitić – Autoblog.rs

Foto: Autohome.com.cn



čitanja : 743



Komentari

Zafira sa primesama C-Maxa u kokpitu.

Autor milan 13 Avg 2012, 10:50

Izgleda kineski i izgleda originalno, jedan od retkih automobila proizveden u Kini za koji se to moze reci.

Autor Damko 13 Avg 2012, 12:12

Cak je centralna konzola i lepa.

Autor Damko 13 Avg 2012, 12:13

Meriva, a ne Zafira

Autor Veljko 13 Avg 2012, 14:25

@Veljko

Po meni Zafira,narocito nazad.

Autor milan 13 Avg 2012, 14:55

@ Milan
Nisi u pravu, više liči na Merivu, pogotovo štopovi i C stub! A napred je VW.
A i u klasi je sa Merivom

Autor Dr Deki 13 Avg 2012, 21:14