Ssangyong Korando facelift (dopunjeno)

Južnokorejski Ssangyong Motor je pre nekoliko meseci i zvanično pokazao naslednika Rodiusa (nazvan Korando Turismo), a nakon toga su javnosti predstavili i nekoliko novih koncept vozila (kao što su SIV-1 i Korando C EV-R).
Tu međutim nije kraj noviteta ove marke za ovu godine jer nas krajem 2013. očekuje i restilizovana varzija modela Actyon, kao i obnovljeni Korando.

Ovo su nove špijunske slike doteranog Koranda koji će pre svega dobiti potpuno izmenjeni prednji deo, po uzoru na novije modele ove marke.
Podsećanja radi, aktuelni Korando se nudi u 2WD i 4WD verzijama, kupci mogu da biraju između 6-stepenog manuelnog i 6-stepenog automatskog menjača, dok se ponuda motora sastoji od dva dizelaša i jednog benzinca:
̵- 175KS 2.0 litarski e-XDi200 dizel motor
̵- 149KS 2.0 litarski e-XDi200 dizel motor
̵- 149KS 2.0 litarski benzinski motor
Ivan Mitić – Autoblog.rs
Foto: Auto.hankyung.com
Ranije objavljene slike by Decoches.blogspot.com.es

