
BMW je danas i zvanično najavio da će sledećeg meseca (na Salonu automobila u Šangaju) održati premijeru serije 5 sa hibridnim pogonom.
BMW 5 Series plug-in hybrid se opisuje kao "e-car iz Kine za Kinu", a biće napravljen na bazi "petice" sa produženim međuosovinskim rastojanjem koja se već prodaje u Kini.
BMW u ovom trenutku nije saopštio nikakve konkretne detalje o ovom hibridu, ali se špekuliše da bi mogao da kombinuje 3,0 litarski twin-turbo šestocilindrični motor sa nešto više od 300KS i elektromotor.
Ivan Mitić – Autoblog.rs
Smešno...
Petica sa produženom platformom, uzmeš lepo sedmicu i završiš posao ionako nema neke bitne razlike, ne zna se ko je gluplji Kinezi ili ovi iz BMW-a
trebalo bi da izgleda drugačije...bar zadnji kraj
http://www.bmwblog.com/2011/03/15/renderings-bmw-5-series-electric-vehicle-long-wheelbase/
Vazno da ima onih koji nisu glupi i koji za ovu sliku kazu da je spijunska fotka:
http://www.autosvit.com.ua/news_img/BMW-6-GT_1300124675.jpeg
Hahahah, jooooj stomak me zabole.
Nekima bi bilo bolje da se drze one narodne: "ako nemas sta pametno reci, bolje cuti", a ne da truju svaku temu tek da bi nesto rekli.