home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Kako piše hrvatska agencija HINA, a prenosi Tanjug, hrvatska policija je 26-godišnju Makedonku, zbog vožnje automobila od 246 kilometara na sat, kaznila novčanom kaznom i zabranom upravljanja vozilom na području Hrvatske u sledećih godinu dana.

Policija je sinoć u 21.24 sata, na autoputu u blizini Nove Gradiške, zbog nepropisne brzine zaustavila 26-godišnju državljanku Makedonije, koja je "porše" švajcarskih registarskih tablica vozila brzinom od 246 kilometara na sat, iako je na toj deonici brzina ograničena na 130 kilometara na sat.

Policija je Makedonku, čije ime nije navedeno, zbog prekršaja kažnila novčanom kaznom od 7.000 kuna (oko 950 evra) i izrečena joj je zaštitna mera zabrane korišćenja strane vozačke dozvole na teritoriji Hrvatske u narednih godinu dana.

Autor: Tanjug.rs



čitanja : 1126



Komentari

Boooring. :)
https://www.youtube.com/watch?v=bvki0pAkCGI

Autor PITBULL™ 02 Jan 2012, 18:02

@auto

mislim da bi bio red da se ovaj avion postavi!

https://www.youtube.com/watch?v=xRLCzOtzd2U

obavezno pogledajte :)

Autor hh 02 Jan 2012, 18:42

@PITBULL
Ne igraj se djavola ;)))

Autor dusan 03 Jan 2012, 02:21