
Kako prenosi Tanjug, osmi nastavak filmske franšize "Paklene ulice" u bioskope stiže 2017. godine, najavio je glumac Vin Dizel.
Sedmi deo serijala zaradio je na svetskim blagajnama više od milijardu dolara i to je poslednji nastavak u kome je igrao Pol Voker koji je poginuo u tokom snimanja filma.
"Napravićemo najbolji film koji ste videli", rekao je Dizel na KomikKonu u Las Vegasu.
Dizel nije otkrio druge detalje o filmu kao ni to da li će se u njemu opet pojaviti Dvejn Džonson, Mišel Rodrigez, Džordana Bruster i Kurt Rasel.
Holivudska "biblija" list Holivud Riporter prenosi da se premijera osmog filma očekuje 14. aprila 2017. godine.
Pol Voker poginuo je u saobraćajnoj nesreći u Los Anđelesu. Kako je bilo snimljeno tek pola filma, njegov lik je kompjuterski ubačen a korišćeni su i dubleri.
Izvor: Tanjug.rs
Foto: arhiva Autoblog.rs / Taramonut film