home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Nemački proizvođač je i pre bio sklon provokativnim reklamama, ali ova poslednja podiže prag tolerancije na sasvim novi nivo

Donedavno se Audi obračunavao sa konkurencijom u vlastitom dvorištu – BMW-om i Mercedesom, a problematična reklama u gužvu ih je poslednji put uvalila pre nekoliko meseci kada su Nemci napravili promotivnu kampanju za A6 nalik Chryslerovoj 'Imported from Detroit', sa gotovo istom temom, i što je mnogo gore – gotovo identičnom zvučnom podlogom. Tada je regovao i renomirani američki muzičar Eminem.

I ovaj put bi kontroverzu mogla da izazove reklama za novi Audi A6 koji većinu Amerikanaca karakteriše kao idiote i nesposobnjakoviće, a njihove saobraćajnce i signalizaciju svrstava u kategoriju onih iz trećeg sveta.

Pogledajte i procenite sami.

Izvor : Tportal.hr



čitanja : 1220



Komentari

Auu..
Hrabro od Audi-ja..
Svaka cast..

Autor Panchev9 22 Sep 2011, 14:25

iako ne volim audi, za reklamu čista desetka...
p.s. ne volim ni amere

Autor ferarrrrrrrri 22 Sep 2011, 14:26

pametna reklama za retardirane americke puteve i ljude. Bravo za AUDI !

Autor NemanjaBB 22 Sep 2011, 14:26

Gde popljuvao? Ja nikakvo pljuvanje ne videh...

Autor Djordje 22 Sep 2011, 14:43

nema ovde nikakvog pljuvanja, mozda samo onaj znak EAT

Autor efi 22 Sep 2011, 14:47

a, joj, kako im ga uvali!!! Mezim Audi, ali ova reklama je , ne za 10, vec za 15icu

Autor Alfa Romeo 22 Sep 2011, 14:52

A moze i ovako:
Idealan auto za glupe ljude":)

Autor toma 22 Sep 2011, 15:00

Pa rekli su istinu i nista vise.

Autor milan 22 Sep 2011, 15:49

Kraljevi, Audi hvala ti. istina ume baš da zaboli.
Audi uvek gađa u centar

Autor Dejan L 22 Sep 2011, 16:06

Bolje bi im bilo da su stavili "Srbija" umesto Amerika. Jer u Srbiji su putevi kao što su pokazali na početku,saobraćajnih znakova nema većinom,pa ako nisi odatle i ne znaš put,lavirint ti predstoji. Mislim da nije ovakvo stanje u Americi,a eto mile antena nek kaže,on zna. Mislim da su preterali. Kad bi mi bili makar 10% Amerike...

Autor PITBULL™ 22 Sep 2011, 16:16

@toma
Hoces da kazes da ne bi zeleo da posedujes ovaj auto? ;)

Autor dusan 22 Sep 2011, 16:16

@dusan
ma nista nisam pricao za auto, nego za reklamu:), posto su poceli da iznose sta bi mogla da znaci reklama, i tako...:)
A ovaj auto bih zeleo, ukoliko bi morao da preskocim prvi izbor u ovoj klasi:)

Autor toma 22 Sep 2011, 18:21

Mi pljujemo po sopstvenim lošim putevima, kada bi neki stranac takođe opljuvao, samo bismo se složili.
Verovano i lokalni Ameri gde su snimani ovi kadrovi znaju da tu ti putevi upravo takvi - pa ih i oni pljuju i neće im biti krivo kad to uradi i Audi. Čak im čine i uslugu (mogu od opštine/ministarstva/Vlade da traže više para za takve puteve).

Autor dzigi 22 Sep 2011, 18:46

@Pit bas sam gledao na netu, americki putevi su kao nasi, imaju dosta rupa i jako su losi! Nista cudno...

Autor hh 22 Sep 2011, 19:34

ciganski auto

Autor ivan 22 Sep 2011, 21:19

tacno su glupi ovi ameri covjek im to treba nacrtat da shvate.

neznam pravu poentu audija i reklame sem sto mozda izgube sve kupce u usa posto su glupi naravno ili mozda posto su previse glupi nece ovo ni skontat.

audi on topic. A6 razvaljuje.

Autor HAHE 23 Sep 2011, 00:54

I lepo amer sedne u svoj duplo jeftiniji truck, sa duplo više konja, 3x udobniji po onim rupama nego bilo koji audi, i smeje se glupim nemcima. Televizor će ionako da pregazi i osetiće to kao kad a6 zgazi praznu limenku koce!

Autor Dima 23 Sep 2011, 09:09

@Dima - ima istine u tvom komentaru. Sve je stvar ukusa i potreba.

Autor boris 23 Sep 2011, 10:12

jedino neinteligentno je komentar autora i onih koji su se nastavili dalje

Autor sale 23 Sep 2011, 10:59