čarobnjak, ajdemo u A1 Quatro, i na sneg u planinčinama, dok se još nije otopio.
@MasterHaosis
moram te razocarati! U A1 mozes stati (napred) samo ako si patuljak, provereno!
čarobnjak, pa kako to?
jesi li se vozio?
A1 je istih dimenzija kao Polo od prilike. Ako neko može da se smesti u Polo, zašto nebi mogao u A1?
Ja sam video unutrašnjost A1 lično u Nišu na salonu, do pola sam se provuko kroz prozor da ga bolje zagledam unutra, i nije baš tesno.
Instrument tabla je blago zakrivljena ka vozaču, to sam primetio. Kvalitet sedišta nije loš. Sviđa mi se što ima 4 sedišta, nema guranje pozadi. A mesto umesto petog u sredini je za neke sitnice, flaše i tako to. Za grad vrlo solidan automobil, ali i za neko putovanje na brzaka.
e sad, skup je malo za svoju vrednost, ali jebi ga, Audi je to. E sad, verovatno jeste kvalitetan, ali opet, dosta je to novca.
@MasterHaosis
sedeo sam u njemu na sajmu prosle godine, najvece razocarenje!
Mada, enterijer je odlicno odradjen...
Najsmesnije mi je bilo kad je "stjuardesa" rekla da pomerim sediste unazad, prebledela je kad sam rekao da je vec pomereno do kraja(drugacije ne bih ni mogao uci)... :)))
čarobnjak, hahahaha
Brate pa kolko ti imaš kila?
Jedino ako si visok dva mestra i zgažena pogačica, i neznam kolko težak.
Eh, dobar je taj vađ doktorski posao.
A kako onda ulaziš u Fijat 500? Ili bilo koji model takvih veličina? Ja sam oduvek govorio da si ti momčina ipo, za tebe treba nešto kao Golf na primer, gde možeš nemački udobno da se smestiš hahaha.
Malo se zezam danas, malo više, ali dobro.
Brate mogao si bar da zamoliš tu ,,stjuardesu" da ti pomogne.
Inače, ja mogu komotno da se smestim u te automobile, ja sam 1,67-1,7 tako nešto ne sećam se. A1 bi mi savršeno odgovarao.
Ali šta fali, zato bi i lakše mogao da se parkiram nego sa A4 na primer ili A6
@MasterHaosis
193 cm, tacno 100 kg, i mnogo sam jak! :)))
Veruj mi da je Fiat 500 napred komotniji od vecine modela C segmenta, ima isto toliko mesta koliko i u mom Puntu! :)
U Golfu 6 nisam sedeo (VW modeli su toliko vredni pa su verovatno zato svi redom zakljucani na sajmu!) ali recimo komotno sam se osecao u Leonu, Ceed-u i naravno u Bravo-u!
Ti bi se odlicno osecao u A1...
P.S. ti si bas kreativan zadnjih dana! To nadoknadjujes propusteno ili si na necemu? :)
čarobnjak, lele, skoro dva mestra, sto kila, i jačina, lele doktore PA TI SI RMBA! Hahahaha
Mora da zavodiš red tamo po ambulanti, pacijeti ne smeju ni da prdnu a kamoli da povise ton.
Sigurno te zovu čelični! haha
Ej, da je Fijat 500 tolko komforniji od većine C segmenta, mile antena ti nikad nebi verovao!
Ja nikada nisam sedeo u 500, na žalost.
Hahahaha tebe su namirisali da si Fijatov fan, pa te nisu pustili u VW vozila. Zapravo, vozila im se automatski zaključavaju, čim dođu Italiano fanovi. To je senzor koji ide uz standardnu opremu. haha
Neznam čudi me kako možeš da se smestiš u Punto i 500 a ne možeš u Audi A1.
Ja sam video jednom kada ulaze ljudi unutra, baš sam im zapazi sedenje, niti imaju problema sa ulaskom niti sa sedenjem, sasvim normalno.
Bio je jedan crveni A1, baš dobro izgleda.
ne sviđa mi se kod A1 što je dvobojan. Neki elementi su mu u metalik boji, ali mislim da može da se naruči da bude jednobojan, i to da mu se prefarba.
Ne bih baš nazvao to moje ,,kreativnošću", ali ajde.
pa dobijem napade inteligencije u poslednje vreme malo češće.
Nisam ni na čemu, ja ne konzumiram droge, štete mozgu mnogo. A i ne trebaju mi. haha.
Ti si doktor, tebe bi prvo pitao za savet dal je određeni ,,proizvod" dobar.
A i kada hoću da kupim Italijanski auto, opet ću da te pitam za savet.
Osim ako nije Alfa Romeo u pitanju, tada ću da pitam auta, njemu je Alfa omiljena marka.
@MasterHaosis
e pa ja sedeo u sva tri i tako je kako sam napisao!
Punta sam , izmedju ostalog, uzeo bas zbog prostranosti, a trazio sam manji, jeftin gradski auto sa povoljnim i jednostavnim odrzavanjem...
Da, zavodim red u ordinaciji, slicno kao ovde na blogu!
Haha, salim se... :)
P.S.znam da Auto ceni Alfu, zato me i trpi... :)))