home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

U februaru 2010. je u Evropi prodato 974.346 novih automobila (rast od 3 odsto u poređenju sa februarom 2009.), a od tog broja nešto više od 90.000 je iz Fiat Groupe.

 (Dalje)



Izvor : rts.rs

Uprkos tome što su polovni automobili i do 40 odsto jeftiniji, kupaca sve manje. Od 2000. godine starost automobila u Srbiji smanjena sa 16 na 11 godina.

 (Dalje)

Kineski Lifan priprema lansiranje svog SUV modela, čija se promocija najavljuje za predstojeći Salon automobila u Pekingu.

 (Dalje)

VIDEO : Porsche 911 GT3 RS

22 Mar 2010 - 00:39 Video Link


Ukoliko vam vaš "Porše" nije dovoljan statusni simbol, odnedavno ga možete "upotpuniti" mobilnim telefonom iste marke koji, naravno, mogu da kupe samo vlasnici ovog čuvenog i preskupog sportskog automobila.

 (Dalje)

Dvostruki svetski šampion Formule 1 Španac Fernando Alonso, koji od ove sezone vozi za Ferrari, dobio je novi 2010 Maserati GranCabrio.

 (Dalje)

Kompanija Trajal iz Kruševca očekuje da će potpisati ugovor sa italijanskim Fijatom o isporuci guma za automobil „punto”, koji se proizvodi u Kragujevcu.

 (Dalje)

Preuzeto sa : Blic.rs

Srpski putari u javnom preduzeću „Putevi Srbije“ platili su prošle godine više od osam miliona dinara za štete na vozilima koje su nastale zbog neadekvatnog održavanja puteva.

 (Dalje)

Roush i Barrett-Jackson su udružili snage i nastala je još jedna limitirana edicija Fordovog Mustanga.

 (Dalje)

McLaren je pre nekoliko dana i zvanično održao promociju svog novog modela MP4-12C, koji bi po planovima kompanije trebalo da bude proizveden u tiražu od 1.000 komada.   

 (Dalje)

Podsetnik: 7.0L V8 motor sa 1104KS pri 6900 o/min. i 1430 Nm obrtnog momenta pri 4500 o/min., šestostepeni manuelni menjač, ubrzanje od 0-100 km/h za 3 sekunde, najveća brzina limitirana na 375 km/h. 



Tehnički nedostaci na vozilima mogli bi da koštaju „Tojotu” oko 24 milijarde dolara koje bi poznati japanski proizvođač platio u vidu štete nakon izgubljenih sporova sa nezadovoljnim kupcima njenih vozila, piše poslovni dnevnik „Fajnenšnal tajms Dojčland” (FTD).

 (Dalje)


«Prethodni   1 2 3 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 32 33 34  Sledeći»