BMW R nineT /5 u čast poluvekovnog jubileja

Pre pola veka, BMW Motorrad je počeo s proizvodnjom /5 serije u svojoj fabrici u Špandauu. Ove godine, u čast tog jubileja, Bavarci su predstavili specijalni model koji nosi naziv R nineT /5, piše portal Moto-berza.

Renault je na indijskom tržištu lansirao obnovljenu verziju tamošnjeg Dustera (prve generacije), koji je za novu prodajnu sezonu dobio određene vizuelne promene i moderniju unutrašnjost.
Mazda 3 na testu "Novosti"

Uvek kada završimo test vožnju, detaljnije se upoznamo sa nekim novim modelom japanskig automobilskog giganta "Mazde", i uverimo se u vrhunske kvalitete vozila, sami sebi postavimo pitanje: - Šta će uraditi da sledeći model bude bolji od ovog!
Srbija: Raste prodaja novih ali i uvoz punoletnih vozila

Prodaja novih automobila beleži blagi porast od 7-8 odsto. Škoda ubedljivo prva.
Tržište automobila u Srbiji raste i ove godine. Stručnjaci to objašnjavaju boljim ekonomskim parametrima, kao i ponudom kreditnih i lizing kuća. Mnogo se kupuje i sistemom gde se ne postaje vlasnik vozila već samo korisnik. Čak i državne institucije, poput opština, javnih preduzeća i ministarstava, umesto da kupuju u budućnosti će iznajmljivati vozila, piše RTS.

Uprkos posvećenosti američkoj tradiciji, Dodge veruje da i električna sportska vozila imaju budućnost.

Najnoviji elektro prototip nedavno je predstavljen, a bivši F1 vozač odlučio je da ga testira.

U slučajevima nekontrolisanog naleta šlepera redovno govorimo o nesreći s teškim posledicama. Ponekad se ipak dogodi čudo.

Ako ste misliIi da prema vozačima BMW-a postoje predrasude samo na našim prostorima – varate se.