home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA




Tata Punch i zvanično

4 Okt 2021 - 21:50 Noviteti Link
Tata Punch

Indijski Tata Motors je početkom prošle godine sa konceptom HBX najavio novi serijski crossover koji će u njihovoj gami zauzeti poziciju ispod modela Nexon.

 (Dalje)



Zlatan i Ferrari SF90

Zlatan Ibrahimović. Lik o kome nije potrebno puno da se priča. U fudbalskom svetu je ostavio dubok trag, a sad već u 40. godini života i dalje oduševljava fudbalske fanatike u dresu Milana.

 (Dalje)

Mazda 2

Saradnja Mazde i Toyote će rezultirati i novom Mazdom 2 koja će međutim biti samo doterana verzija nove Toyote Yaris Hybrid.

 (Dalje)


 (Dalje)

Honda Civic Type R

Prvo da se podsetimo. Najnovija i to već 11. generacija Honde Civic je u formi sedana premijeru imala krajem aprila, u junu je stigao novi Civic hatchback, a sada je sa nekoliko teaser slika za sledeću godinu najavljen i novi Civic Type R.

 (Dalje)

Škoda Auto osvojila nagradu „COMPANYBEST 2020“

Beograd, 4. oktobar 2021. – Najveći nezavisni evropski automobilski žiri AUTOBEST dodelio je kompaniji ŠKODA AUTO nagradu „COMPANYBEST 2020“. Međunarodni novinari iz 32 zemlje prepoznali su snažan razvoj češkog proizvođača automobila na brojnim međunarodnim tržištima, kao i njegovu implementaciju inovativnih koncepata u proizvodnji. Osim projekta digitalizacije „dProduction“ u mestu Kvasiny, žiri je pohvalio i paralelnu proizvodnju vozila zasnovanih na MQB i MEB platformama na istoj proizvodnoj liniji u Mlada Boleslav.

 (Dalje)

VIDEO: Ferrari Roma

4 Okt 2021 - 18:03 Video Link


Teslin Model S se zapalio u servisu

Teslin Model S P100D je uništen nakon što ga je zahvatio požar u servisu u Džordžiji.

 (Dalje)



Changan CS75

Changan će uskoro u Kini i zvanično ponuditi obnovljeni crossover CS75.

 (Dalje)