home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Nemački magazin Auto Bild je prošlog meseca pisao da Volkswagen priprema rivala manjim crossoverima kao što su Opel Mokka, Peugeot 2008 i Nissan Juke, kao i to da bi koncept verzija ovog automobila mogla da se pojavi već na ovogodišnjem sajmu automobila u Ženevi. To će se i desiti budući da se sada pojavila i prva slika tog koncepta, nazvanog T-Roc (Auto Bild ga inače opisuje kao Baby Tiguan).

Serijska varijanta bi na tržištu po ranijim najavama Auto Bilda trebalo da startuje 2016. godine.

U ponudi bi trebalo da se nađu benzinski i dizel motori sa rasponom snage od 90KS do 184KS, a nije isključena ni R varijanta kao odgovor modelima Juke Nismo RS (200KS) i Mini Countryman John Cooper Works (218KS).

U opremi se očekuju i sistemi City Emergency Braking i Adaptive Cruise Control, kao i DSG menjač, dok više detalja tek sledi.  

Ivan Mitić – Autoblog.rs

Foto: Autobild via Worldscoop.forumpro.fr



čitanja : 1089



Komentari