home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Mopar (divizija Fiat-Chyslera) na SEMA sajmu tjunera u Las Vegasu predstavlja i modifikovani Dodge Challenger koji je dobio i pogon na sva četiri točka.

U pitanju je Challenger GT AWD sa 4x4 pogonom iz policijskog Dodge Chargera i sa 8-stepenim automatikom iz Chryslera 300.

Automobil je takođe dobio i wide body kit, modifikovano oslanjanje, jače kočnice, kao i pojačani 5,7 litarski Hemi V8 motor koji sada raspolaže sa 75KS više (sa ukupno 515KS i 670 Nm).

Isti motor se nalazi i pod haubom Dodge Chargera Deep Stage 3, a treba pomenuti i da je Mopar za SEMA sajam pripremio i Dodge Dart GLH concept koji se između ostalog odlikuje crnim eksterijerom i novom sportskom haubom sa otvorom za vazduh.


Treba reći da je Mopar predstavio i doterani Chrysler 300 Super S, i to sa 5,7 litarskim Hemi V8 motorom koji ovde razvija 438KS i 593 Nm.

U paketu su takođe i plavi eksterijer, novi točkovi od 22 inča, modifikovano oslanjanje, sportski izduvni sistem, Big Brake Kit, spojler na prtljažniku, drugačija prednja maska, zatamnjena svetla...

Manji Chryslerov sedan 200 je takođe modifikovan, a to znači da je ovaj Chrysler 200 S bogatiji za Mopar aero kit (hauba sa otvorima za vazduh, prednji spojler, pragovi, izmenjeni zadnji branik), Ceramic Grey metalik boju, 19-inčne Satin Black točkove, nove izduvne cevi, modifikovano oslanjanje, Katzkin kožna sedišta, nove pedale i patosnice..

Ivan Mitić – Autoblog.rs



čitanja : 1332



Komentari