home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Alfa Romeo je za ženevski sajam automobila pripremio veoma blago osveženu verziju MiTa, najmanjeg modela u ponudi ove italijanske fabrike.

U najkraćem, MiTo Model Year 2011 (čija prodaja u Evropi startuje u aprilu) će biti dostupan i sa novom Bronzo Metal bojom, opcionim dvobojnim enterijerom, kvalitetnijim materijalima i novim bojama u unutrašnjosti, novim sportskim sedištima sa alkantarom i utisnutim Alfa Romeo logom, bogatijom opremom i setom novih aluminijumskih točkova od 18 inča.

U paleti motora MiTa Model Year 2011 se nalaze benzinci 1.4 (78KS), 1.4 Multiair (105KS), 1.4 Turbo Multiair (135 i 170 KS) i dizelaši 1.3 JTDM-2 (95KS) i 1.6 JTDM (120 KS).

U ponudi je i menjač sa duplim kvačilom, i to u kombinaciji sa 1.4 Turbo Multiair motorom od 135 konja.

Ivan Mitić – Autoblog.rs



čitanja : 3298



Komentari

Bolje da su promenili prednje farove, a ne dvobojni enterijer, bla, bla, bla

Autor Dejan L 14 Feb 2011, 17:43

Pogledajte samo detalje na sedistima... "Pajomobil" mi je lepsi od A2! Steta sto Quadrifoglio nije jos ljuci,kao onaj koncept GTA iz 2009. godine.

Autor Uros Cuore Sportivo 14 Feb 2011, 18:04

Audi A jede ovo za uzinu!

Autor Tu je svwe savwrseno 14 Feb 2011, 18:09

@Tu je svwe savwrseno,
Nikada neces odrasti mali veseljace! mVWah :* :D

Autor Uros Cuore Sportivo 14 Feb 2011, 18:11

@Savwreseni
Iako mi se ne svidja bas nesto ova Alfa MiTo, A1 je smesan pored nje.

Autor loshmi89 14 Feb 2011, 18:13

Dizni produkcija i dečija radost.
Primer kako črtači prave od kola sprdnju.
Jedino je šteta što im je točak morao da ostane okrugao. Možda će crtač redizajnom i to promeniti i vratiti se u praistoriju.
A ovaj položaj tablice na prednjem braniku nije po propisu mnogih država.

Autor Energy saver 14 Feb 2011, 18:52

I dalje najlepse alu felne dolaze iz...

Autor Panchev9 14 Feb 2011, 20:28

Konacno,krstena sedista za Alfa Romeo. Kada bi ovakva bila u ponudi za Giuliettu, bio bi pun pogodak.
Dizajn naravno nije promenjen, jer MiTo i dalje ima upecatljiv nastup (nekom se svidja nekom ne, kao i A1), sto samo govori o uspesnosti dizajna

Autor ilijapaun 14 Feb 2011, 22:03

Ovo i fabija jede za užinu.

Autor Ex Italo fan 14 Feb 2011, 22:21

@Energy saver
Znao sam da ces komentarisati ovo!!! :D

Autor dusan 14 Feb 2011, 22:52

Energy saver hahahahaha!

čarobnjak, kako komentarišeš, ovaj ,,redizajn" ?
Ja ne volim ovo što su počeli da rade, promene par detalja i odma proglase auto za novu modelsku godinu. Ovo ni VW ne radi. On unapred redizajnira modele da svi liče jedni na druge hahahaha. Ali stvarno ja ne razumem šta je danas sa proizvođačima. Mito je relativno nov, ne treba mu ,,redizajn" ako bi se ovo tako moglo nazvati. ,,Blago osvežena verzija"

Autor MasterHaosis 15 Feb 2011, 10:54