home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Bentley Flying Spur V8 Reindeer Eight

Bentley je za predstojeće praznike pripremio specijalni Flying Spur V8 Reindeer Eight, automobil namenjen za Deda Mraza.

Osim zanimljivog detalja u vidu figurice zlatnog irvasa na prednjeg grilu, tu su i "Cricket Bauble" tamno crvena boja eksterijera, bočna grafika, 22-inčni točkovi u boji zlata, kao i doterani enterijer (koža, drvo, zlatni šavovi i motiv Deda Mraza na naslonima za glavu).

Bentley Flying Spur V8 Reindeer Eight

Flying Spur sa 4,0 litarskim V8 motorom raspolaže sa 404 kW/550KS i 770 Nm obrtnog momenta. Automobil od 0 do 60 milja na sat (96 km/h) ubrzava za 4,0 sekunde i može do maksimalnih 318 km/h.

Bentley Flying Spur V8 Reindeer Eight

Flying Spur je inače dugačak 5304 mm, dok je zahvaljujući međuosovinskom rastojanju od 3185 mm putnicima omogućen vrhunski komfor.

Ivan Mitić – Autoblog.rs



čitanja : 858



Komentari