
* MINI Australia predstavlja Cooper S Clubman Masterpiece Edition, specijalnu seriju ograničenu na samo 30 primeraka

Ford je u Velikoj Britaniji kupcima ponudio novo specijalno izdanje sportskog Focusa RS, i to u jedinstvenoj Race Red boji.

Nakon skoro deset godina pauze na tržište se vraća američki supersportski automobil Saleen S7.

Jedna kratka vest
iz Hyundaija koji je za modelsku godinu 2018 osvežio model Grand Starex.
(Dalje)

Mini je saopštio da je u svoju ponudu ubacio i novi Getrag sedmostepeni automatski menjač sa dvostrukim kvačilom (jedno kvačilo za 2., 4. i 6. brzinu, a drugo za 1., 3., 5. i 7. brzinu).

Mali britanski proizvođač Morgan je još prošle godine najavio širenje svoje palete i investicije u proširenje fabrike Malvern u Velikoj Britaniji, a u međuvremenu je saopštio neke nove detalje.

Kompanija FCA Automobiles je danas i zvanično potvrdila da će sledećeg meseca na NAIAS sajamu automobila u Detroitu promovisati i restilizovani Jeep Cherokee, modelske godine 2019.

Modeli Scenic i Grand Scenic sa novim 1.3 litarskim benzincem moći će da se naruče na pojedinim evropskim tržištima već od 1. januara.

Kineska kompanija NIO je objavila nove detalje i cenu za svoj model ES8 koji je predstavljen ranije ove godine na sajmu automobila u Šangaju.

Rieslhajm. “Budućnost pripada svima” novi je moto Opel brenda, koji svoje obećanje održava. Nikada ranije Opel nije predstavio tako puno novih modela i inovativnih tehnologoja kao u proteklih 12 meseci. 2017. godina je bila godina promena i najveće ofanzive novih modela u istoriji Opela.

Honda je novu generaciju modela Freed na japanskom tržištu predstavila još prošle godine, dok na samom kraju ove na tržište stiže i njegova sportskija verzija Freed Modulo X.

Obeležavajući 100 godina svog pick-up nasleđa, Chevrolet je danas na Texas Motor Speedway-u prikazao i novi Silverado, modelske godine 2019.

Nemački novinari lista Die Welt ocenili su po zasluzi ruski sedan nazvavši ga top modelom.

Predstavljen je još jedan unikatni primerak Paganijeve Huayre, a ovoga puta to je Huayra Lampo (it. "munja").

Audi je za kupce svog najreprezentativnijeg modela pripremio nekoliko opcionih karoserijskih detalja, a tu su i nova sportska sedišta. Oni koji i dalje očekuju više moraće da sačekaju verziju S8.