
Belgijanac Thierry Neuville (Hyundai) pobednik je relija po Poljskoj, osme trke svetskog šampionata.

Kako prenosi Sport klub, vozač Repsol Honde Mark Markes ostvario je pobedu na devetoj trci u sezoni Moto GP šampionata voženoj na stazi "Zahsenring" u Nemačkoj.

Vozač Leopard rejsinga Žoan Mir pobedio je na trci za Veliku nagradu Nemačke u Moto3 šampionatu voženoj na stazi "Zahsenring".

Srpski automobilista Miloš Pavlović i njegove kolege u posadi “lamborginija hurakan GT3”, nisu ostvarili očekivan visoki plasman na trci 12 časova Imole, voženoj u petak i subotu na autodromu Enco i Dino Ferari.

Riki Stenhaus Junior, vozač ekipe Rouš Fenvej Rejsing, pobednik je trke Dejtona 400 u okviru NASKAR šampionata.

Sa pol pozicije će u nedeljnu trku za Veliku nagradu Nemačke, devetu u ovogodišnjem šampionatu, na Zahsenringu krenuti Mark Markes.

BMW ima razloga za slavlje nakon prve trke ovog DTM vikenda u Norisringu.

Kraj posle 37 godina: Ron Denis prodao akcije Meklarena
Nekadašnji direktor Meklarena Ron Denis prodao je svoj udeo u akcijama britanske ekipe, pa je posle više od tri decenije i definitivno raskrstio sa učešćem u upravljanju timom koji je zapao u probleme.

Rosi: Ako budem konkurentan, nastaviću posle 2018.
Valentino Rosi obradovao je svoje mnogobrojne fanove da postoji mogućnost da nastavi karijeru i posle 2018.

Baton: Fetel ne bi trebalo da bude kažnjen
Dženson Baton smatra da Ferarijev pilot Sebastijan Fetel ne bi trebalo da bude kažnjen zbog incidenta u Bakuu.

Srpski automobilista Miloš Pavlović, zvanični vozač Lamborginija i takmičar ekipe Graser rejsing ovog vikenda učestvuje na još jednoj trci izdržljivosti.

Treći reli „BG OFF ROAD LIGE“ Sportskog auto moto saveza Beograda, bodovaće se za Trofej Beograda, a trajaće od 30. juna do 2. jula 2017. na terenima Golije i Kopaonika.

Svetska automobilska federacija odlučila je da pokrene zvaničnu istragu o tome da li bi Sebastijan Fetel trebalo da bude dodatno kažnjen zbog kontroverznog udesa sa Luisom Hamiltonom iza bezbednosnog vozila na Velikoj nagradi Azerbejdžana.

Nema novca za Moto GP stazu u Velsu
Vlada Velsa odbila je da podrži finansijsku konstrukciju na osnovu koje bi se izgradila staza za trke Moto GP šampionata u oblasti Ebu Veil.

Peugeot je ovih dana “ustupio” svoj fantastični prototip 208T16 Pikes Peak legendarnom Sebastien Loebu i njegovom trkačkom timu, kako bi ponovo nastupali na brdskim trkama sa ovim “monstrumom” od gotovo 900 “konja”!