
Kompanija Tehnički remont Bratunac (TRB) predstavila je prototip novog multifunkcionalnog vozila "vihor". "Vihor" je lako taktičko vozilo, koje je napravljeno u saradnji sa Ministarstvom unutrašnjih poslova Republike Srpske.

Alfa Romeo ima gust raspored u nameri da unapredi svoju SUV ponudu dolaskom modela Tonale koji se pridružuje modelu Stelvio. Upravo će Stelvio dobiti osveženu verziju u narednom periodu, dok osnovni crossover za koji se veruje da će se zvati Brennero stiže 2024. godine. SUV ponuda će se još proširiti 2026. ili 2027. godine velikim električnim SUV-om pozicioniranim iznad modela Stelvio.
Ponovo najavljen Mercedes EQS SUV

Mercedes je prošlog meseca potvrdio da će luksuzni EQS SUV debitovati 19. aprila, a kao podsećanje na skoru promociju nemački proizvođač je sada objavio još jednu teaser sliku.

Grupa Mercedes-Benz poslaće više od pet i po hiljada radnika u Brazilu na kolektivni odmor zbog nestašice poluprovodnika zbog koje je obustavljena proizvodnja, saopšteno je u kompaniji.
Smart #1 na novim najavnim slikama

Smartov novi SUV model #1 čekamo već duže vreme, ali njegova promocija će konačno biti održana za dva dana (7. aprila).
Novi Mitsubishi Colt će se proizvoditi u Turskoj

Nakon što je nedavno već najavljeno da tokom proleća 2023. godine na evropsko tržište stiže novi ASX (na bazi Renaultovog Captura), sada je iz Mitsubishija potvrđeno da je u pripremi i naslednik legendarnog Colta.

Nemački Irmscher je najpoznatiji po tjuniranju Opelovih modela, ali njihov najnoviji projekat je doterana verzija električnog Fiata 500.