
Kako prenosi Sport Klub, vozač Red Bula Maks Ferstapen osvojio je pol poziciju pred Veliku nagradu Britanije, pošto je slavio na prvoj, istorijskoj sprint kvalifikacionoj trci.
Smart SUV concept na sajmu u Minhenu

Smart je još prošle godine potvrdio da priprema električni SUV za koji se kaže da će odmah biti prepoznatljiv kao ultra moderan, sofisticiran i napredan što se tiče mogućnosti konekcije.

Potražnja za novim automobilima u Evropskoj uniji je u junu porasla znatno skromnije nego u maju, odražavajući popuštanje mera zatvaranja na početku prošlog leta, pokazali su podaci udruženja proizvođača ACEA.

Poznati bend U2 je debitovao na međunarodnoj sceni sa svojim albumom "Boy" u oktobru 1980. godine, a zatim su usledile prve turneje kontinentalnom Evropom i SAD-om. Ti prvi nastupi uživo su predstavili svetu talente Adama Claytona, Larryja Mullena Juniora, Edgea i Bona, a kako bi proslavio prvi veliki uspeh, Bono je kupio prelepi Mercedes-Benz 450 SEL proizveden 1980. godine.
WSBK šampion položio vožnju iz prve

Šestostruki uzastopni WSBK šampion, Britanac Džonatan Rea, položio je vozački ispit za motocikl iz prve i sada konačno može da vozi dvotočkaše i na ulici.

Tesla je najnoviji proizvođač automobila koji je imao probleme s napadima glodara. Prema New York Postu, pritužbe na to da Tesle napadaju pacovi su u porastu i sada predstavljaju značajnu brigu za mnoge vlasnike. I, razumljivo, kupci novih automobila nisu oduševljeni kada, nakon što plate visoku premiju za moderni automobil, otkriju da je zbog upotrebe određene vrste materijala primaljiv glodarima.
Uskoro navodno stiže Porsche GT1

Pisac komedija i ljubitelj Porschea Spike Feresten je nagovestio da stiže potpuno novi Porsche GT1 sa centralno smeštenim motorom.

Američki Hennessey Performance najavljuje još jedan tjuning program za modifikaciju novog Ford Bronca (novi Hennessey paket će koštati 24.950 dolara).